תמיכת לידה

ליווי לידה כולל תמיכה ומתן עזרה בכל שלב בתהליך ההיריון ובלידה עצמה. אני מעניקה לכל יולדת את אופן התמיכה המתאים לה ביותר על ידי שילוב ייחודי מתוך המגוון הקיים בארגז הכלים שלי. בין היתר אני מטפלת הוליסטית, רפלקסולוגית, מעסה, מכינה ללידה ואימא ל3 בנים בעצמי.

ליווי הלידה מתחיל בדרך כלל מהשלב בו היולדת נכנסת לראשית תהליך לידה הכולל צירים תכופים והרגשת צורך בתמיכה פיזית ונפשית. חשוב לציין כי ההכנה ללידה היא חלק אינטגרלי מליווי הלידה ובעזרתו תוכלי לזהות בדיוק את השלב בו את נמצאת בלידה ולדעת למה את זקוקה בכל רגע.

כמו כן, חשוב להכין את שותפך לתהליך הלידה עצמו על מנת שיוכל להעניק לך את התמיכה הדרושה לך והמתאימה לך באופן אישי. בקורס הכנה ללידה רוכשים את הידע והכלים שדרושים על מנת להעלות את הסיכויים באופן משמעותי לחוות חוויה חיובית בלידה.

תמיכת לידה כוללת מתן מענה לכל שאלה שעולה בך ובשותפך ובהקניית בטחון, רוגע ושלווה בכל אחד מהשלבים שתפגשי בתהליך. בנוסף, תמיכת הלידה כוללת גם ביקור היולדת לאחר הלידה ושמירה על קשר.

הנוכחות של דולה בלידה ובשלבים הקודמים לה, החל משלב הצירים, הלידה הפעילה ועד שעתיים לאחר לידת התינוק/ת, הוכחה כיעילה, מרגיעה ומסייעת להפחתת כאבים ומתח פיזי ונפשי. כל יולדת בוחרת את העדפותיה לגבי תכנית הלידה שלה והליווי כולל הכנת תכנית לידה מפורטת ומדויקת עבורך. בין היתר ניתן להשתמש בעיסוי, רפלקסולוגיה, מים, מוזיקה, משפטי העצמה, נשימות ותרגילים ייחודיים נוספים כאמצעי להגיע לרוגע, מיקוד וקידום הלידה.

 

בעבר, נשים תמכו זו בזו במעגל נשי אימהי ומחבק בעת ההיריון והלידה עצמה. ישנה חשיבות עצומה לתמיכה מסוג זה ובדיוק לשם כך נועדו שירותי הדולה. אני כאן אתך, למענך ולמען בן הזוג שלך, כדי שתחווי את כל הדרך ואת המשכה כחוויה חיובית, מעצימה ומשמחת. אני תומכת בכל דרך בה תבחרי ללדת ואתן את כל מה שיש לי על מנת לתמוך בך באופן המיטבי והמתאים לך ביותר. 

צרי קשר עוד היום...

סגירת תפריט