טיפולים הוליסטיים

ישנן דרכים רבות ומגוונות לטפל בבעיות ובכאבים שונים. הדרך המומלצת והבטוחה ביותר לטפל בכל סוג של כאב היא לזהות את המקור שלו, ולרפא אותו מן השורש. מטרת הטיפול ההוליסטי היא להשיב את האיזון הטבעי, הגופני והנפשי, אל המטופל. המיוחד בטיפול הוליסטי הוא ראיית האדם כמערכת אחת הכוללת גוף ונפש אשר משפיעים זה על זה בהדדיות. עיסויים מסוגים שונים, טיפולי מודעות והרפיה, מוצעים כחלק ממגוון רחב של טיפולים הוליסטיים מומלצים.

עיסוי רקמות עמוק
עיסוי רקמות עמוק הוא עיסוי טיפולי, המתמקד במקומות ספציפיים, והוא נקרא כך כי הוא מגיע אל רקמות החיבור העמוקות של השריר לעצם.  מטרת העיסוי היא להאיץ תהליכי שיקום והחלמה ולהפחית בצורה משמעותית כאב. עיסוי רקמות עמוק מפחית את הכאב, מונע החמרה של המצב, מרחיב את טווח התנועה של האיבר או המקום הכואב, מגדיל את זרימת הדם והחמצן למקום ומאפשר לגוף לטפל בעצמו בצורה הכי טובה שאפשר. 
עיסוי רקמות עמוק יכול לחולל שינוי משמעותי בתחושה באופן מידי אך לעתים נדרשים כמה טיפולים כדי להביא להחלמה מלאה, וכן תרגול פיזי שיכול להיות נלווה לתהליך ההחלמה, שמטרתו לשפר את היציבה, התנועה ועוד.

עיסוי נשים הרות
גוף של אישה הרה רגיש יותר מכל בחינה וזקוק ליותר סיוע כדי לשמור על בריאות ונינוחות. עיסוי בזמן הריון מועיל מאוד להקלה על כאבים שונים ובהרגעת הגוף והנפש להם האישה ההרה זקוקה כל כך.

רפלקסולוגיה 
רפלקסולוגיה היא שיטה לאבחון וטיפול דרך כפות הרגליים, אשר דרכן משתקף מצב הגוף כולו. זו אחת משיטות הטיפול הפופולריות ביותר ברפואה המשלימה. באמצעות הרפלקסולוגיה ניתן לטפל במגוון בעיות גופניות כמו כאבי גב, כאבי ראש, כאבי מחזור, קשיי עיכול, אי שקט פנימי ועוד. 

עיסוי ארומתרפי
עיסוי מפנק בשילוב שמנים ארומטיים המעצימים את השפעת הטיפול על הגוף והנפש, להרפיה, שחרור וחידוש האנרגיות. 

אקסס בארס
טיפול אנרגטי ייחודי המשחרר חסימות אנרגטיות ומביא לריפוי עמוק בכל הרבדים, שחרור מחסומים מעכבים, שינוי דפוסי חשיבה מגבילים ועוד. 

צרי קשר עוד היום...

סגירת תפריט