הכנה ללידה

לידה היא אירוע מרגש ומשנה חיים. הכנה לאירוע מסוג זה היא חשובה מאין כמוה. כדאי לדעת בדיוק מה קורה במהלך הלידה, לפני הלידה ואחריה. הכנה ללידה כוללת הבנה והכלה מלאה לגבי כל התהליכים שמתרחשים בגופך, בנפשך וברוחך. חשוב מאוד שהיולדת ובן או בת הזוג שלה יגיעו ללידה כמה שיותר מוכנים ומצוידים בידע ובכלים להתמודד עם כל שלב ושלב בתהליך הלידה ובשלבים שקודמים לו. חשובה לא פחות היא ההכנה לתקופה שלאחר הלידה, המאופיינת לרוב בשינויים פיזיולוגיים והתמודדות עם היילוד הטרי והמאזן החדש שנוצר בעקבות הצטרפותו למשפחה.

כדי להכין את עצמך ואת שותפך באופן המיטבי לאירוע המכונן, מומלץ להשתתף בקורס הכנה ללידה ולהיעזר בשירותיה של דולה מקצועית ומנוסה אשר תענה לך על כל שאלה ותעניק לך את הרוגע, השלווה והביטחון להם את זקוקה יותר מתמיד. בנוסף, טיפולים הוליסטיים עלולים לסייע לך אם את חווה כאבים מכל סוג במהלך ההיריון, הלידה ולאחר מכן. נקודות לחיצה מתורת הרפלקסולוגיה, עיסוי מרגיע ומאזן בשילוב שמנים ארומתרפיים ועוד שלל כלים מתוך ארגז המטפלת המנוסה שאיתך בכל מה שתצטרכי לאורך כל הדרך.

לפני הלידה מומלץ לעשות פעולות שתורמות לרוגע הנפשי שלך ולאיזון בכל המישורים. כדאי להכין את כל מה שצריך מבחינה פיזית כמו תיק ללידה ואביזרים בסיסיים לקבלת התינוק החדש ולהתמקד בעיקר בתחושות ובצרכים שלך. נשים שעברו הכנה ללידה מדווחות על חוויה חיובית בתהליך אשר נזקפה בעיקר לזכות הידע, הכלים, התמיכה והליווי אשר קיבלו. 

צרי קשר עוד היום...

סגירת תפריט